EATON FDB3100H08 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fdb, Complete Breaker | BH9MQR
EATON FDB3100H08 Molded Case Circuit Breaker, Type Fdb, 3-Pole, 100A, 600VAC, 250 Vdc, Load Side, 50/60 Hz
Item: BH9MQRModel: FDB3100H08
In Stock
Get it by Monday, May 25
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 6"
Length 3.38"
Width 4.13"