EATON FDB2100V C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fdb, Complete Breaker | BH9MJJ
EATON FDB2100V Molded Case Circuit Breaker, Type Fdb, 2-Pole, 100A, 600VAC, 250 Vdc, Load Side, 50/60 Hz
Item: BH9MJJModel: FDB2100V
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Circuit Breaker
Height 6"
Length 3.38"