EATON FDB2100S22 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Fdb | BH9MJG
EATON FDB2100S22 Molded Case Circuit Breaker, Type Fdb, 2-Pole, 100A, 600 Vac, 250 Vdc, Load Side
Item: BH9MJGModel: FDB2100S22
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 6"
Length 3.38"