EATON FD4225KLW03 C Molded Case Switch, F-Frame, Fd, Molded Case Switch, Fixed Thermal | BH9MGL
EATON FD4225KLW03 Molded Case Switch, F-Frame, Type Fd, 4-Pole, 225A, 600 Vac, 250 Vdc, Line And Load