EATON FD3150KU14 C Molded Case Switch, F-Frame, Fd, Molded Case Switch, Fixed Thermal | BH9LYU
EATON FD3150KU14 Molded Case Switch, 3-Pole, 150A, 600 Vac, 250 Vdc, 48-60 Vac Rear With Left Pigtail
Item: BH9LYUModel: FD3150KU14
In Stock
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
Item Circuit Breaker Switch
Height 4.13"
Length 3.38"
Width 4.13"