EATON FD3150KLSD18 C Molded Case Switch, F-Frame, Fd, Fixed Thermal, Fixed Magnetic Trip | BH9LYV
EATON FD3150KLSD18 Molded Case Switch, F-Frame, Type Fd, 3-Pole, 150A, 600 Vac, 250 Vdc, Load Side, 50/60 Hz
Item: BH9LYVModel: FD3150KLSD18
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker Switch
Height 4.13"
Length 3.38"