EATON F3P-200-STDC Molded Case Circuit Breaker, 225A Frame, 200A, 600 VAC/ 250 VDC, 3-Pole
Item: CV6TWFModel: F3P-200-STDC
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Molded Case Circuit Breaker
Product Datasheet eaton-f3p-060.pdf
Shipping Info:
Ship weight (kg) 2.1
HS code8536.20
Country of OriginDO
Documentation:
Datasheet
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.