EATON EHD3100LA01 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Ehd, Fixed Thermal | BH9DGX
EATON EHD3100LA01 Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, 3-Pole, 100A, 1A-1B Same Side With Left Pigtail
Item: BH9DGXModel: EHD3100LA01
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Length 3.38"
Width 4.13"