EATON EHD2100LS17 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Ehd, Fixed Thermal | BH9CYH
EATON EHD2100LS17 Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Ehd Type, 2-Pole, 100A, Line And Load, 50/60 Hz
Item: BH9CYHModel: EHD2100LS17
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 6"
Length 3.38"