EATON EHD2100LA06 C Complete Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, Ehd, Fixed Thermal | BH9CYF
EATON EHD2100LA06 Molded Case Circuit Breaker, F-Frame, 2-Pole, 100A, 1A-1B Rear With Right Pigtail
Item: BH9CYFModel: EHD2100LA06
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 6"
Length 3.38"