Item: BH9BMYModel: EGHMVD12RX
In Stock
Get it by Monday, May 25
Product Specifications:
Item Handle Mechanism
For Use With Eg-Frame
Frame Size Frame EG
Handle Color Red/Yellow
Handle Length 12"
Height 4 1/4"
Length 14"
Nema Enclosure Rating NEMA 4, NEMA 4X
Series Series G
Shaft Length 12"
Type S2 Handle Mechanism
Width 5"