EATON E34PDB1F1036 E34 Potentiometer, 30.5 Mm, Corrosion Resistant, 60 Vac/Dc, 2W Dc Coil Power, Nema 3, 3R | BJ2XYR
EATON E34PDB1F1036 Corrosion-Resistant Potentiometer, 60 VAC/VDC, 2 W Power Rating, 10000 Ohm