EATON E22LED024GDF Replacement Led Lamps, Light Unit Replacement Lamp, Green, Green, Green, Flashing, 24 Vdc | BJ2QJH
EATON E22LED024GDF Standard Flashing Replacement Lamp, LED Lamp
Item: BJ2QJHModel: E22LED024GDF
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item LED
Color Green
For Use With 10250T E34 E22
Height 1"
Lamp Module Type Flashing
Length 1"
Lens Color Green
Light Color Green
Light Unit Voltage 24V DC
Type Pushbutton Accessory
Width 1"