EATON E10T115DS On/Off Toggle Switch, 125/250 VAC, 10/15A, 3/4 hp Power Rating, SPST Contact
Item: BJ2QATModel: E10T115DS
In Stock
Get it by Monday, May 25
This product can only be shipped in multiples of 10
Item Toggle Switch
Bushing Length 0.47"
Height 2"
Length 1.1"
Lever Length 0.563"
Rating 15A at 125V, 10A at 250V, 1/2 hp at 50V