EATON DR2-5100-15 Load Reactor, 100 A, Nema 1, R2 Load Side Reactor, 0.45Mh, 5% Impedance | BJ2MJM
EATON DR2-5100-15 Load Reactor, 575 VAC, 100A, 0.45 mH, 5 Percent Impedance, 13 inch H x 13 inch W
Item: BJ2MJMModel: DR2-5100-15
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Load Reactor
Amperage Rating 100A
Depth 13"
Features 0.45Mh, 5% Impedance
Height 13"
Voltage Rating 575V
Width 13"