EATON DR2-4600-03 Load Reactor, 600 A, Open, R2 Load Side Reactor, 0.04Mh, 3% Impedance | BJ2MGY
EATON DR2-4600-03 Load Reactor, 480 VAC, 600A, 0.04 mH, 3 Percent Impedance, 11-1/4 inch H x 14.4 inch W
Item: BJ2MGYModel: DR2-4600-03
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Load Reactor
Amperage Rating 600A
Depth 12"
Enclosure Open
Features 0.04 Mh, 3% Impedance
Height 11 1/4"
Voltage Rating 480V