EATON DR2-4055-13 Load Reactor, 55 A, Nema 1, R2 Load Side Reactor, 0.5Mh, 3% Impedance | BJ2MFB
EATON DR2-4055-13 Load Reactor, 480 VAC, 55A, 0.5 mH, 3 Percent Impedance, 13 inch H x 13 inch W
Item: BJ2MFBModel: DR2-4055-13
In Stock
Get it by Friday, May 22
Item Load Reactor
Depth 13"
Height 13"
Width 13"