EATON DR2-4035-13 Load Reactor, 35 A, Nema 1, R2 Load Side Reactor, 0.8Mh, 3% Impedance | BJ2MEU
EATON DR2-4035-13 Load Reactor, 480 VAC, 35A, 0.8 Mh, 13 Inch Height X 13 Inch Width
Item: BJ2MEUModel: DR2-4035-13
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Load Reactor
Amperage Rating 35A
Depth 13"
Features 0.8Mh, 3% Impedance
Height 13"
Voltage Rating 480V
Width 13"