EATON DR2-2750-15 Load Reactor, 750 A, Nema 1, R2 Load Side Reactor, 0.029Mh, 5% Impedance | BJ2MDQ
EATON DR2-2750-15 Load Reactor, 230 VAC, 750A, 0.029 Mh, 72 Inch Height X 26-1/2 Inch Width
Item: BJ2MDQModel: DR2-2750-15
In Stock
Get it by Monday, May 25
Item Load Reactor
Amperage Rating 750A
Depth 25"
Features 0.029 Mh, 5% Impedance
Height 72"
Voltage Rating 230V