EATON DK3400WJ01 C Complete Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Dk, Fixed Thermal | BJ2LHG
EATON DK3400WJ01 Molded Case Circuit Breaker, Fixed Magnetic Trip, 400A, 240 Vac, 250 Vdc, No Terminals
Item: BJ2LHGModel: DK3400WJ01
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 5 1/2"
Length 4.1"