EATON CLDC3125T52W Molded Case Circuit Breaker, L-Frame, Electronic Lsi Trip, 3-Pole, 125A, 600 Vac, 250 Vdc
Item: BH9YNMModel: CLDC3125T52W
In Stock
Get it by Monday, May 25
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 8 1/4"
Length 4.06"