EATON CLD3600T52W C Electronic Molded Case Circuit Breaker, L-Frame, Cld, Complete Breaker | BH9YMW
EATON CLD3600T52W Molded Case Circuit Breaker, Electronic Lsi Trip, 3-Pole, 600A, 600 Vac, 250 Vdc