EATON CKD3250T52W C, K-Frame Molded Case Circuit Breaker, 250A | BJ8MPA
EATON CKD3250T52W C, K-Frame Molded Case Circuit Breaker, 250A
Item: BJ8MPAModel: CKD3250T52W
In Stock
Get it by Monday, May 25
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 15"
Length 6"
Width 15"