EATON CHLD3250T77W C, L-Frame Molded Case Circuit Breaker, Chld Breaker, 250A | BJ8KCB
EATON CHLD3250T77W Molded Case Circuit Breaker, L-Frame, Chld Breaker, 250A, 3-Pole, 65 Kaic At 480V
Item: BJ8KCBModel: CHLD3250T77W
In Stock
Get it by Friday, May 22
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Circuit Breaker
Height 8 1/4"
Length 4.06"