EATON CHKDB3400FT32W Molded Case Circuit Breaker, Electronic Lsi Trip, 3-Pole, 400A, 600 Vac, 250 Vdc, K-Frame
Item: BJ8JZKModel: CHKDB3400FT32W
In Stock
Get it by Friday, May 22
Height 5 1/2"
Length 4.1"