EATON CHKDB3250FT35B20W Molded Case Circuit Breaker, K-Frame, Electronic Lsg Trip, 3-Pole, 250A, 600 Vac, 250 Vdc
Item: BJ8JYKModel: CHKDB3250FT35B20W
Height 5 1/2"
Length 4.1"