EATON CH42NL225KH Load Center, 1 Phase, 120/240 VAC, 225A, 42P
Product Specifications:
| Item | Load Center |
| Product Datasheet | eaton-ch32nl225j.pdf |
Documentation:
Product Variants
| Product | Model | Height | Bus Material | Enclosure Material | Number Of Poles | Price | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
CH24L225INTSFL | 2.01" | Copper | - | - | €726.60 |
Explore Products
- EATON 5CLE-PDM-C Disconnect Fuse Mount, 25A, 5.5 kV, Porcelain Insulator, 60 kV