EATON CH32H200L Main Circuit Breaker Load Center, 120/240 VAC, 200A, 32P, 100 kA Interrupt
Product Specifications:
| Item | Load Center |
| Product Datasheet | eaton-br4040b200v2.pdf |
Documentation:
Product Variants
| Product | Model | Height | Bus Material | Enclosure Material | Number Of Poles | Price | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
CH24L225INTSFL | 2.01" | Copper | - | - | €726.60 |
Explore Products
- MASTER LOCK 40EURD Stainless Steel Discus Padlock, Shrouded Shackle, 70mm Wide, 19mm Tall Shackle, Silver