FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Color | Gray |
| Compatible Manufacturer Model Number | Drl35Mmhi, Drl35Mmlo |
| For Use With | Drl35Mmhi, Mfr. No. Drl35Mmlo |
| Height | 10.629" |
| Overall Depth | 12/25" |
| Overall Length | 2 1/2" |
| Rohs Compliant | Yes |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 2.03 |
| Ship height (cm) | 27 |
| Ship length (cm) | 8 |
| Ship width (cm) | 20.5 |
Explore More
- KEYSHAFT
- Prewired Raceways
- Exit Device Accessories
- Hacksaw and Coping Saw Blades
- Miniature Pressure Switches
- Carbon Steel Expanded Sheets
- AKRO-MILS 30158 Shelf Bins
- ANSELL 11-510 Hyflex Cut Resistant Gloves
- VIEGA PROPRESS Tees, Copper, Press x Press x Press
- EAGLE GROUP Cart Cover, Vinyl, Zipper Closure
- PEMKO Full Surface Heavy-Duty Continuous Geared Hinge
- MARTIN SPROCKET Single Taper Bushed Type Roller Chain Sprockets, 60 Chain Number
- GRAINGER EPDM Weather Resistant Rubber Cord Stock
- TELEMECANIQUE SENSORS Ultrasonic Sensors
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
EATON BRKT-NDSCRW3 End Bracket, For Mfr. No. DRL35MMHI
€105.15 /pack
