FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Color | Gray |
| Compatible With | Drl35Mmhi, Mfr. No. Drl35Mmlo |
| Depth | 0.31" |
| For Use With Mfr. Model Number | Drl35Mmhi, Drl35Mmlo |
| Height | 5.314" |
| Length | 1.574" |
| Material | Steel |
| Overall Length | 1.97" |
| Rohs Compliant | Yes |
| Width | 1.38" , 4.133" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.13 |
| Ship height (cm) | 13.5 |
| Ship length (cm) | 4 |
| Ship width (cm) | 10.5 |
Explore More
- KEYSHAFT
- Pallet Positioners and Level Loaders
- Mud Flaps and Guards
- Gladhand Accessories
- Thermostat Cable
- Buriable Gas Fittings
- AKRO-MILS 30040 Shelfmax Shelf Bins
- ANSELL 87-155 Alphatec Pink Chemical Resistant Gloves
- MEMPHIS GLOVE Ninja BNF Work Gloves, 15 Gauge, Coated Over the Knuckle
- CONDOR 3 Piece Rainsuit With Detachable Hood, PVC, 4 mil Thick, Yellow
- FACOM 66A Hinged Socket Wrenches
- E JAMES & CO Rubber Sheet, Food Grade, 60A
- BRADY Vehicle Placard, Explosive 1.2F
- COOPER B-LINE Plastic Conical Anchors
- EATON MDL Series Complete Molded Case Circuit Breakers, MDL Frame
- MERIT BRASS 6020 Pipe Nipples
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
EATON BRKT-NDSCRW2 End Bracket, For Mfr. No. DRL35MMHI
€139.01 /pack
