FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Color | Gray |
| Compatible With | Drl35Mmhi, Mfr. No. Drl35Mmlo |
| Depth | 0.31" |
| For Use With Mfr. Model Number | Drl35Mmhi, Drl35Mmlo |
| Height | 5.314" |
| Length | 2.755" |
| Material | Steel |
| Overall Length | 1.85" |
| Rohs Compliant | Yes |
| Width | 2 1/5" , 4.133" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.13 |
| Ship height (cm) | 13.5 |
| Ship length (cm) | 7 |
| Ship width (cm) | 10.5 |
Explore More
- KEYSHAFT
- Film Tape
- Process Calibrator Accessories
- Squeegees
- Portable Stage Package Accessories
- Double End Drill Bits
- REESE Pintle Hook Mounting Plates
- ANSELL Natural Rubber Gloves
- TEMPCO PCM-1000 Series Pre-Wired Control Boxes
- DWYER INSTRUMENTS DM-1100 Series DigiMag Digital Differential Pressure Gages
- HALDER SUPERCRAFT Hammer Handle Wood
- COOPER B-LINE Type 4X Fiberglass Enclosures
- MARTIN SPROCKET D Conventional 10 Groove Stock QD Sheaves
- EATON H-Max Series Adjustable Frequency Drive, FR6
- SPEC Standard Compression Springs, Stainless Steel
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
EATON BRKT-NDSCRW End Bracket
€209.30 /pack
