FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Height | 1.89" |
| Length (straight Wireway) | 2.83" |
| Mounting Hole Dia. | 6/25" |
| Overall Height | 1.89" |
| Overall Length | 2.83" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 1.13 |
| Ship height (cm) | 4.8 |
| Ship length (cm) | 7.19 |
| Ship width (cm) | 1.8 |
Explore More
- KEYSHAFT
- Garden Tool and Shovel Handles
- Cargo Bars and Hoops
- Air Nailers
- Conveyor Accessories
- Speaker Accessories
- ANSELL G17K Alphatec Natural Rubber Gloves
- CHICAGO PNEUMATIC CP0200 Series Sand Rammers
- JOHN GUEST Tube to Hose Stems, Polypropylene White
- BUSSMANN BBU Series Medium Voltage Fuses
- SPEARS VALVES Polypropylene Premium Electric Actuated Standard Butterfly Valves, FKM
- WHEELER-REX Heel Jaw With Pins
- HEAT WAGON Hose Assemblies
- SANDPIPER FDA T1F Air-Operated Double Diaphragm Pumps, Metallic
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
EATON BRKT-ANGL Bracket, 2.83 Inch L
€79.47 /pack
