FREE delivery on orders over €150
Product Specifications:
| Includes | Ba-4-Wn Wing Nut With Impression |
| Overall Height | 1" |
| Overall Length | 1" |
| Overall Width | 1" |
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 0.9 |
| Ship height (cm) | 2.54 |
| Ship length (cm) | 2.54 |
| Ship width (cm) | 2.54 |
| Country of Origin | US |
Explore More
- KEYSHAFT
- Voltage Detectors
- Direct Drive Blower Motors
- Solenoid Coils
- Milling Machine T-Nuts
- Pipe And Tubing Connection Tools
- HELICOIL Complete Working Gages, UNC, 3B
- DICKSON 8 Inch Pressure Chart Recorders
- TEMPCO Mica Insulated Strip Heaters with Mounting Slots
- ANVIL AS200S Series Channels With Long Slots
- VERMONT GAGE NoGo Standard Thread Plug Gages, 1 7/16-20 Un
- EATON Pushbutton Transformers
- APPROVED VENDOR Headed Press-Fit Drill Bushings
- NIBCO S-311-Y Series Angle Valves, Bronze, Class 125, Solder
- SIOUX CHIEF TDplus Universal Clamps
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.
EATON BA-4-16 Clip, F/Light Fixtures and 15/16 Inch T-Bar
€3.04 /unit
