EATON AN13GN0B5E045 Non-Reversing Starter, 45 A, 220/50V Coil, C440 Standard Feature Set - 9-45 A
Item: BJ7HNHModel: AN13GN0B5E045
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Add To Cart
Item Motor Starter
Amps Rating 45A
Coil Voltage 220/240V
Configuration Non-reversing
Height 6.3"
Type Starter
Width 1.77"