EATON AN13GN0A5G045 Non-Reversing Starter, 45 A, 110/50V Coil, C440 Ground Fault Feature Set - 9-45 A
Item: BJ7HNJModel: AN13GN0A5G045
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Item Motor Starter
Amps Rating 45A
Circuit Protection Ground Fault
Coil Voltage 110/120V
Configuration Non-reversing
Height 6.3"
Type Starter
Width 1.77"