EATON 3MCB1200RC Underground Feed Main Circuit Breaker, 120/208 VAC, 1200 A, 3 Phase
Get it by Friday, May 22
Delivery
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 72 |
| Ship height (cm) | 145.29 |
| Ship length (cm) | 46.99 |
| Ship width (cm) | 64.01 |
| Country of Origin | US |
Explore Products
- VOLKEL 22338-1 Hand Tap Rougher, DIN 352/HSS-G, BSW 1 Inch x 8 Size
- ANVIL 0310530209 Cross Fitting, 1 1/4 Inch Nominal Pipe Size, Black FInish
- WESCO 240228
- EDWARDS SIGNALING 125HALFB120A Halogen Flashing Beacon, 120V, Blue, 0.2A Rating
- GRAINGER O1182126 Oil Hard Flat Stock, Steel, 36 Inch Length, 2 1/2 Inch Width, 1/8 Inch Thickness
Explore More
- KEYSHAFT
- Cylindrical Roller Bearings
- Fire Extinguisher Alarms
- Round Standoffs
- Photoelectric Sensor Reflectors
- Receptacle and GFCI Tester Accessories
- CHICAGO PROTECTIVE APPAREL CarbonX Active Pants Black
- LITTLE GIANT LADDERS Super Duty Aluminum Articulated Extendable Ladders
- ZIP UP White Zipper Hatch Doors
- MUELLER INDUSTRIES 758G Ductile Iron Y Strainers
- HUBBELL WIRING DEVICE-KELLEMS Receptacle 4 P 5 W
- AMERICAN TORCH TIP Tip Holder, Long, Bzl
- VULCAN HART Manifold
- USA SEALING Rod Stock, 37, 000 psi Tensile Strength
- STARRETT-UK Kwik Change Arbor Kits
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.