EATON 38RBA2-150E Expulsion Fuse Refill Unit, 150E, 35 kV, Class E, 38 kV Maximum Voltage, Glass Epoxy
Request a Quote
Payment
Delivery
Explore Products
- NORTON ABRASIVES 66252941624 Straight Grinding Wheel, 7 Inch Dia., 1 1/4 Inch Hole Size, Type 1
- SUR R ABE330 Male Elbow, Compression, Brass, Sae And Dot
- GRAINGER SVFPTP05 P-Trap, Cast Iron, 5 Inch X 5 Inch Pipe
- CLEVELAND C33225 Square End Mill, Center Cutting, 4 Flutes, 15/16 Inch Milling Dia, 1 7/8 Inch Cut
- STEARNS BRAKES 843210201 Intermediate Disc
- VERMONT GAGE 371543550 Plug Gage Assembly, Go/NoGo, 9/16-12 UNC, 2A, Lh
- KIPP K0122.0051X35 Adjustable Handle, Teardrop, Zinc, M5 Thread Size, 35 mm Stud Length
Explore More
- KEYSHAFT
- Water Rescue Equipment
- Platform Stepladders
- High Temperature Lead Wire
- Vernier Calipers
- Wall/Desk/Window Thermometers
- LOUISVILLE FS2000 Series Fiberglass Step Ladders
- ANSELL 39-122 Alphatec Chemical Resistant Gloves
- GLOBE SCIENTIFIC Diamond Essentials PMP Griffin Style Low Form Beakers with Handle
- ANVIL 69F Series Adjustable Swivel Rings, Felt-Lined, Electro-Galvanized
- ANVIL AS661 Series Strut Brackets, Slot Up
- AMERICAN TORCH TIP Nozzle, Alumina
- PLAST-O-MATIC PRD Series Pressure Differential Regulators
- REGAL Spiral Point Taps, Plug, HSS, Nitride
- WATTS RK-774 Series Backflow Preventer Repair Kit
- BUNTING BEARINGS Powdered Metal Extra Flanged Bearings, SAE 841
Contact us
Contact your account manager right away to get personal advice.
We're available Monday through Friday, from 07:30 until 17:00.