EATON 37MMINVCLIP Meter Stack Anti-Inversion Clip, Anti-Inversion Clip | BJ6MFG
EATON 37MMINVCLIP Anti-Inversion Clip, For Use With 35Mm And 37Mm Modular Metering Stack
Item: BJ6MFGModel: 37MMINVCLIP
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Clip
Height 5"
Length 40"
Type Anti-inversion Clip
Used With 35MM And 37MM Modular Metering Stacks
Width 8"