EATON 2A11853G19 Magnum Other Accessories, Eight-Pole, Magnum, Double Narrow | BJ6KKW
EATON 2A11853G19 Arc Hood Kit
Item: BJ6KKWModel: 2A11853G19
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Arc Hood Kit
Accessories Other Accessories
Frame Double Narrow
Height 7"
Length 19"
Number Of Poles 8
Width 48"