EATON 2500H11E734 Rocker Switch, With Black Rocker, 22 A | BJ6HNL
EATON 2500H11E734 Hi-Lite Rocker Switch With Black Rocker, 1 Hp At 125 to 250 VAC, 2P, Non-Illuminated
Item: BJ6HNLModel: 2500H11E734
In Stock
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Rocker Switch
Contact Current Dc Max 10A
Panel Cutout Height 27.3 mm
Panel Cutout Width 22.3 mm