EATON 20PC1800 Molded Case Circuit Breakers Electrical Aftermarket Accessory Rating Plug | BJ6GQA
EATON 20PC1800 Fixed Rating Plug, 1800 A, For 2000 A, Frame J-K, 3600-14400 A
Item: BJ6GQAModel: 20PC1800
In Stock
Get it by Tuesday, May 26
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Rating Plug
Amps Rating 1800A
For Use With For 2000 A Frames, Pc, Pca, Pcc, Pcca, Pcg, Pcga, Pccg, Pccga
Frame Size Frame J-K
Height 1 2/5"
Length 2.3"