EATON 1MCB1400RBCA600 Bottom Premium Underground Main Circuit Breaker, 120/240 VAC, 1400 A, 1 Phase
Get it by Friday, May 22
Delivery
Shipping Info:
| Ship weight (kg) | 148.05 |
| Ship height (cm) | 145.11 |
| Ship length (cm) | 46.05 |
| Ship width (cm) | 63.83 |
| Country of Origin | US |
Explore Products
- ALLEGRO SAFETY 9533-15E AC Compaxial Plastic Blower, 8 Inch, With Canister and 15 Feet ducting, 220V
- VICKERS 02-119790 Hydraulic Valve 4 Way Open 110-120vac
- VERMONT GAGE 371508540 Set Plug, NoGo, #3-56 UNF, 3A, Lh