EATON 05TQ18-ETCH Pushbutton Button Plate, 16.2 mm, 18 X 18 mm Faceplate, Yellow, Custom Etching
Item: BJ4QKRModel: 05TQ18-ETCH
In Stock
Get it by Friday, May 22
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Button Plate
Etching Code Custom
Face Plate Size 18 mm x 18 mm
Height 3/4"
Length 0.15"