EAGLE ADD14XGRAY Flammable Liquid Safety Cabinet, 15 Gallon, Self Close, Add On | CE7TBB
EAGLE ADD14XGRAY Flammable Liquid Safety Cabinet, 15 Gallon, Self Close, Add On
Item: CE7TBBModel: ADD14XGRAY
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Flammable Liquid Safety Cabinet
Adjustable Shelf Yes
Capacity 15 gal.
Exterior Dimensions 43" x 18" x 24"
Interior Dimensions 39 1/2" x 14.56" x 19 1/2"
Lockable Yes
No. Of Doors 2
No. Of Shelves 1
Shelf Depth 14"