EAGLE GROUP CZ-63-2148 Cart Cover 48 x 21 x 63 White Polypropylene Zipper | AC7WAT 38X294
EAGLE GROUP CZ-63-2148 Cart Cover 48 x 21 x 63 White Polypropylene Zipper
Item: AC7WATModel: CZ-63-2148Cross Ref: 38X294
In Stock
Get it by Monday, May 25
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Cart Cover
Closure Zipper
Color White
Esd Conductive No
Features Reinforced Top Corners
For Use With Any Standard Eagle Cart
For Wire Shelf/cart Type Stationary Or Mobile Shelving
Includes Zipper
Material Uncoated Polyester
Overall Height 63"
Overall Length 48"
Overall Lxwxh 48" x 21" x 63"
Overall Width 21"