DURHAM MANUFACTURING WBF-30120-95 Folding Leg Workbench, Steel Top, Size 120 x 30 Inch
Get it by Monday, May 25
5.00% off
Product Specifications:
| Item | Folding Leg Workbench |
| Color | Gray |
| Finish | Textured Powder Coat |
| Height | 42.3125" |
| Length | 120" |