Item: CP3UUPModel: T2606321Cross Ref: 800YL3
7 In Stock
Ships within 2 days via
Product Specifications:
Item Track
Agency Compliance AISI
For Use With Dualvee Guide Wheels
Material Carbon Steel
Mounting Hole Center To Center 3"
Mounting Hole From Shaft End 0.315"
Nominal Rail Size 2
Number Of Rail Holes 21
Overall Height 1/4"
Overall Length 60.63"