Product Specifications:
| Item | Gas Connector |
| Body Material | Stainless Steel |
| Coating | Low Visibility Black |
| Inside Dia. | 3/8" |
| Length | 18" |
| Outside Dia. | 1/2" |
Product Details:
Gas Connector, 3/8 Inch Inner Dia., 1/2 Inch x 3/8 Inch Size, 18 Inch Length
Product Variants
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Explore More
- KEYSHAFT
- Manhole Shelters and Umbrellas
- Water Jetters
- Engraving Tools
- Valve Wheel Wrenches
- Stainless Steel Grating
- REVCOR Propeller, 22 inch
- ML KISHIGO 3700 Series Incident Command Vests
- MILLER BY HONEYWELL Single D-Ring Body Belts, With Pad
- BURNDY GRC Type Mechanical Ground Rod Clamps
- ANVIL AS858 Series Heavy Duty Suspension Rod Beam Clamps
- APPROVED VENDOR Hex Key Elbow
- PASS AND SEYMOUR Trademaster Series Non Ground Two Single Pole Combination Switches
- ANVIL Drilled And Faced 45 Deg. Elbows, Galvanized
- WERMA 107 Series 22.5mm Panel Mount Electrical Buzzers