Product Specifications:
| Item | Gas Connector |
| Body Material | Stainless Steel |
| Coating | Antimicrobial PVC |
| Inside Dia. | 1 1/4" |
| Length | 12" |
| Outside Dia. | 1 1/2" |
Product Details:
Moveable Gas Connector, 1 1/4 Inch Inner Dia., 12 Inch Length, Stainless Steel
Product Variants
| Product | Model | Coating | Price | |
|---|---|---|---|---|
Explore More
- KEYSHAFT
- Upright Vacuum Cleaners
- Retaining Spacers
- Cable Bit Accessories
- ESD and Cleanroom Chairs
- Control Transformers
- MECHANIX TAA M-Pact 3 Covert Tactical Impact Resistant Gloves
- CHICAGO PNEUMATIC CP6060/CP6070 Series Impact Wrenches
- ACME ELECTRIC WH0 Series Medium Voltage Transformers, 3 Phase, 60Hz, 2.5kV & 5kV Class