DORIAN QITP35N-FTB Tool Post Holder Set 14 Piece Qitp35n | AC9BKN 3FGJ2
DORIAN QITP35N-FTB Tool Post Holder Set 14 Piece Qitp35n
Item: AC9BKNModel: QITP35N-FTBCross Ref: 3FGJ2
In Stock
Get it by Friday, May 22
5.00% off
Add To Cart
Request a Quote
Payment
Delivery
Product Specifications:
Item Tool Post & Holder Set
Body Height 3.46"
Body Width 3.5"
Centerline-to-body 1.245"